Termín:

Věk:

7-16 let

Zveme Vás na Tábor ve Španělsku

Pojeďte si s námi užít nezapomenutelný zážitek ve sluncem prosluněném Španělsku. Koupání v moři, španělská kuchyně, nebo celodenní výlet do Barcelony.

Děti čeká pobyt ve španělské obci Calella na pobřeží Costa del Maresme, s hotelem přímo na pláži a v dochozí vzdálenosti od historického centra města.

Ubytujeme se v hotelu Checkin Garbí, kde budeme mít k dispozici 3-4 lůžkové pokoje. Plná penze bude probíhat formou švédských stolů a po celý den bude zajištěn pitný režim. Hotel přímo na pláži disponuje bazénem, zahradou, společenskou místností nebo dětským hřištěm.

Čeká nás celodenní výlet do přibližně 50 km vzdálené Barcelony, kde navštívíme chrám Sagrada Familia, park Güell, přístav Port Vell a akvárium s více než 8 000 druhů živočichů i rostlin. Hlavním lákadlem akvária je průchozí prosklený tunel Oceanárium se žraloky a rejnoky.

Každý den nás čeká program plný her, soutěží, koupání v moři, bazénech a aktivit na pláži pod vedením zkušených instruktorů.

Jak to bude probíhat?

• Tábor ve Španělsku zajišťuje zkušená cestovní kancelář, doprava je zajištěna autobusem z Prahy
  • Kapacita tábora činí 40 dětí
  • Ubytujeme se v hotelu Checkin Garbí v obci Calella, cca 50 km od Barcelony