Dětská obezita, nedostatek pohybu a nesprávné pohybové stereotypy související s používáním chytrých zařízení (mobily, tablety, počítače) již od dětství. Proti všem těmto problémům chceme bojovat, a proto nabízíme individuální tréninkové programy pro děti.

Trénujeme přímo s dětmi, ale jsme schopni připravit i tréninkové programy na doma. Všechny tréninky jsou dělané formou hry a především zábavy. Probíhají ve venkovním prostředí nebo v posilovně (Xplore Fitness Na Příkopech). Důležitou a první věcí, kterou se snažíme děti naučit je kladný vztah k pohybu a sportu obecně. Individuální přístup nám dává možnost dělat tréninky na míru danému dítěti nebo skupince kamarádů (individuální tréninky jsou možné až do 4 dětí).

Nemusíme se věnovat ovšem jen těmto problémům. Jsme schopni pomoc také s kondiční přípravou k danému sportu a soutěžím, nebo seznámit mladistvé od 15let s prostředím posiloven a fitness. Naučit je správným pohybovým návykům, pomocí kterých budou v budoucnu předcházet civilizačním onemocněním (skolióza, lordóza, kyfóza…) hned od počátku cvičení.

Máte zájem o individuální tréninky? Nebojte se napsat, možnost i prvního cvičného tréninku zdarma.